Vážení spoluobčané,

Obec Klabava Vám tímto nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v obci. Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme zahájili provoz SMS InfoKanálu obce, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Chcete dostávat včasné informace v krizových situacích a o:

plánovaných odstávkách vody, vzniklých haváriích a stavu jejich řešení?

plánovaných přerušeních dodávek elektrické energie, popř. plynu?

uzavírkách místních komunikací?

termínech mimořádných svozů odpadu?

konání kulturních a společenských akcí?

mimořádných změnách v provozní doběa České pošty apod.?

a další užitečné informace spojené se životem ve Vaší obci?

 

Zajistěte si tyto informace tím, že se ZAREGISTRUJETE! Jak?

online nebo 2. SMSkou nebo 3. osobně na podatelně OÚ

 

Jak se registrovat online?

odběr SMS z úřadu zde

Pomocí webového formuláře na webových stránkách obce, hledejte tento obrázek

na úvodní straně webu.

Nebo se registrujte přímo zde: www.infokanal.cz/cweb/reg/KLABAVA

Pomocí registračního online formuláře můžete svou registraci později upravit nebo registraci zrušit.

 

Jak se zaregistrovat pomocí SMS? SMS napište, prosím, ve tvaru dle Vašeho bydliště:

REGISTRUJ mezera JMENO mezera PRIJMENI mezera KLABAVA mezera CISLOPOPISNE

Pro registraci chaty je potřeba za číslo popisné přidat mezeru a slovo EVID

!!! Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy !!!

SMS odešlete na číslo SMS InfoKanálu: 371 728 423

 

Zasláním registrační SMS a registrací pomocí online formuláře dáváte: Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál (viz text souhlasu níže!)

 

Příklady SMS zpráv z SMS InfoKanálu obce:

 

Zprávy z úřadu:

 

IK KLABAVA Dne 3.1.2018 od 7,30 hodin -15,30 hodin nepůjde v celé obci el. proud.

IK KLABAVA Do 31.3.2018 jsou splatné poplatky za odvoz odpadu a ze psů.

IK = InfoKanál

 

 

Vážení občané, zavedením SMS InfoKanálu se snažíme zkvalitnit život v naší obci.

Věříme, že budete se službou spokojeni, proto, prosím, neváhejte a registrujte se.

Jen dobré zprávy Vám přeje vedení obce Klabava.

"-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Formulář k písemnému přihlášení odběru SMS InfoKanálu obce Klabava. Odevzdejte na OÚ!

Telefonní číslo

+ 420

Jméno a Příjmení

 

Adresa

 

 

 

 

 

…………………………..……………………………………

Datum a vlastnoruční podpis

 

 

Vaše číslo bude zařazeno k odběru SMS do týdne od odevzdání písemného formuláře. Pro okamžitou registraci zašlete registrační SMS nebo se registrujte přes internet, viz první strana infoletáku.

Svým podpisem dáváte: Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKaná.

 

Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál

Telefonní číslo

 

Jméno

 

Příjmení

 

Adresa

 

Služba je určena pro občany obce Klabava ve věku nejméně 16 let. Registrací do služby souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů, např. o jednáních zastupitelstva, místních poplatcích apod.; informování během krizových situací, při haváriích a jiných mimořádnostech; informování o dalším dění v obci a činnostech komerčních subjektů a neziskových organizací, jako jsou prodejní akce, veřejné sbírky, kulturní a další akce.

Svůj souhlas nejste povinni udělit, bez něj však není možná Vaše registrace do služby. Souhlas můžete kdykoli odvolat formou písemného podání prokazatelně doručeného na adresu OÚ Klabava (osobně, do datové schránky obce nebo doporučenou zásilkou). Odvolání souhlasu nemá zpětné účinky.

Zpracovávány budou Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, číslo orientační a případně ulice, podle kterých mají být informace zaměřeny (např. v případě havárie vodovodu v dané ulici o ní budete informováni). Vaše osobní údaje budou předány provozovateli služby a v případě potřeby zpřístupněny rovněž dalším subjektům zapojeným do procesu informování (např. orgánům krizového řízení).

Záznamy o rozeslaných zprávách budou uchovávány po dobu 5 let od rozeslání, a to pro účely prokázání, že byly rozeslány. Záznamy budou uchovány na základě oprávněného zájmu obce prokázat plnění svých povinností. Proti uchování těchto záznamů můžete vznést námitku a žádat jejich výmaz.

Pro účely plnění povinnosti dle zákona o elektronických komunikacích| budou provozovatelem služby po dobu 6 měsíců uchovávány také provozní a lokalizační údaje o zprávách zaslaných na Vaše telefonní číslo.

Máte právo požadovat poskytnutí informací, které jsou o Vás zpracovávány v rámci služby, a požadovat jejich opravu v případě nepřesnosti či jejich přenos. Proti zpracování můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Ohledně zpracování osobních údajů v rámci služby a uplatnění Vašich práv můžete kontaktovat v kanceláři OÚ Klabava osobně, nebo písemně na adrese 338 41 Klabava 17, datová schránka IDDS 7cdbrkz. Ohledně uchování provozních a lokalizačních údajů můžete kontaktovat provozovatele služby, společnost KONZULTA Brno, a.s., na: Ing. Roman Schwanzer, místopředseda představenstva, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 541 128 400

…………………………..……………………………………

Datum a vlastnoruční podpis