Uncategorised

Nová generace klabavských stolních tenistů

Tělovýchovná jednota Sokol Klabava, z.s., zahájila trénink žákovského oddílu stolních tenistů pod vedením zkušených hráčů a také za pomoci nově pořízeného "podávacího robota", který umožní malým hráčům získat první dovednosti. Trénink bude probíhat dvakrát týdně - v úterý a ve čtvrtek od 18,00 hod. v tělocvičně TJ a stále je možné, aby se zapojili další děti (i mimoklabavské) i bez předchozích zkušeností s tímto sportem. Rodiče dětí, které by měly o tento sport zájem získají bližší informace na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Neváhejte a přijďte se podívat a vyzkoušet si své dovednosti a otestovat si, co umí robot! Na budoucí nové hráče se těší výkonný výbor TJ Sokol Klabava.

Foto: Nová generace klabavských stolních tenistů (archiv TJ Sokol Klabava):

 

 

Nábor stolních tenistů

Tělovýchvná jednota Sokol Klabava, z.s., oznamuje, že od října 2018 bude přijímat děti školního věku do oddílu stolního tenisu. Trénink bude probíhat dvakrát týdně - v úterý a ve čtvrtek od 18,00 hod. pod vedením zkušených hráčů. Zájemci nemusí mít předchozí zkušenosti s tímto sportem.
Po získání základních dovedností se počítá s účastí mladých hráčů v dětských a mládežnických soutěžích. Bližší informace budou k dispozici od 4. 10. 2018 od 18:00 v sídle TJ Sokol Klabava – v tělocvičně na adrese Klabava č. 51. Rodiče dětí, které by měly o tento sport zájem, mohou sdělit svůj předběžný zájem na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Na budoucí nové hráče se těší výkonný výbor TJ Sokol Klabava.

Foto: Tělocvična TJ Sokol (archiv TJ)

Agenda GDPR:

Pověřenec obce Klabava pro ochranu osobních údajů:

Ing. Milan Krabec, MBA - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

.

.

 

 

NEDĚLNÍ JÓGA V KLABAVĚ

- nedělní lekce jemné jógy se Zuzkou Svidenskou Hálovou.

KDE A KDY : v neděli od 16,00 do 17,00 hod. v Klubovně OÚ čp. 225

Nejbližší plánované termíny: 28.10., 4.11., 11.11., 18.11., 25.11.

Vstupné Kč 50,-

Cvičí se naboso. Pokud máte podložku, vezměte s sebou. Na relaxaci je vhodná deka (rezervní jógamatky a ostatní pomůcky jsou k dispozici).

Bližší info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

OBEC PŘIVÍTALA TŘI NOVÉ OBČÁNKY

Obecní úřad Klabava cca po 25 letech obnovil tradici vítání nových občánků obce. V dubnu přivítal starosta Pavel Kočárek tři nové přírůstky, dvě slečny

a jednoho chlapce. Vítání se uskutečnilo v nově opravené klubovně. O kulturní zpestření se postarala místní šikovná děvčata, kterým tímto moc děkujeme.

Fotoarchiv obce (autor snímku Martin Spal)